Beacfoci – EURO 2024 tippjáték – BEAC Foci
Bezár

Beacfoci – EURO 2024 tippjáték

EURO 2024 tippjáték

A legutóbbi világverseny alatt egy tippjátékkal színesítettük a Beacfoci programjait, így nem csak a pályán, hanem a pályán kívül is meg tudtátok mutatni azt, hogy ki a legnagyobb foci spíler!

Az idei évben egy új felületen egy új metodikával várjuk a jelentkezéseteket az EB tippjátékára. A versenyt a mobiltelefonon és számítógépen is kiválóan használható Teamtip felületén tudjátok leadni, egy gyors regisztráció után.

A Beacfoci tippelő felületéhez a link alatt tudtok csatlakozni.

Röviden a szabályokról

⚽️ a legegyszerűbb fogadási platformok 1 / 2 / X verziójú fogadási módját választattuk az idei világversenyre

⚽️ a teamtip felülete német és angol nyelven elérhető, de mivel az irányítása igen egyszerű, így szerintünk mindenki meg fog bírkózni vele, aki pedig nem biztos a nyelvtudásában annak ajánljuk a chrome automatikus fordítási opcióját

⚽️ a szavazatok leadására push notificationnal és emlékeztetővel segít a rendszer, de azt javasoljuk azért fussátok át a FAQ kérdéseket a rendszerben, hogy minden alapvető működéssel tisztában legyetek

⚽️ a csoportmérkőzések alatt 3 pont kapható a sikeres tippért a mérkőzés után, de tudjátok akár livescore funkcióval is követni a jelenlegi tippeket – tabellát a mérkőzések alatt

⚽️ mivel a mérkőzés végkimenetelére tippelünk, ezért a kieséses rendszerben is a büntetőrugások utáni állapotra vagyunk kiváncsiak

Például: Magyarország – Belgium elődöntő 0-0 eredmény 90 perc után, 1-1 120 perc után, de büntetőkkel a Magyarok nyernek 4-3-ra akkor a helyes tipp a Magyar győzelem nem pedig a 90 vagy 120 perc utáni döntetlen lesz

⚽️ a pontszámok összesítésénél figyelembe veszünk egy pluszpont szerzési lehetőséget, mivel három speciális kérdéssel készülünk számotokra:

1. Tippeljétek meg a legjobb 16 közé jutó csapatokat➡️határidő:2024/06/18 23:00➡️helyes tippenként 2 pont/továbbjutott csapat
  2. Tippeljétek meg az Európa Bajnokot➡️határidő:2024/06/18 23:00➡️helyes tippért 15 pont jár
  3. Tippeljétek meg a Magyarok hány gólt lőnek az EB-n?➡️határidő:2024/06/15 15:00➡️helyes tippért 15 pont jár

Díjazás

Nemsokára jelentkezünk számotokra a tippjáték teljes nyereménylistájával, azonban annyit elárulhatunk, hogy a győztes játékos több mint 100.000 ft értékben egy INGYENES nevezést nyerhet saját csapata számára a Beacfoci 2024. őszi szezonjára!

Beacfoci Mini EB – kispályás labdarúgó kupa

2024. július 6. 09:30-16:30 között kerül megrendezésre a Beacfoci Mini EB-je, ami egy olyan kispályás labdarúgó kupa, amit a EB mintájára rendezünk meg számotokra. Bújjatok bele kedvenc válogatottatok bőrébe, és legyetek ti az EB sztárjai! A kupa után pedig két hatalmas tévén tudjátok követni az EB negyeddöntőjének két találkozóját.